wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

877. Justin Bieber's Touch

sobota, 27 grudnia 2014

Autorka: TouchAngelMusic

Opis: Wiecie jak to jest być zbuntowaną nastolatką? Ja właśnie taka byłam. Szukałam czegoś, co przyniesie mi dodatkowe emocje i rozrywkę. Przez jakiś czas moje życie było jedną wielką zabawą. Nie dostrzegłam momentu, kiedy je straciłam. Poznałam Mike’a, wraz z jego przybyciem wszystko się zmieniło. Zawsze powtarzał mi, że to tylko zabawa, ci ludzie nie zasługiwali na życie, według jego zdania. To stało się grą, pochłonęło mnie całą.. Jednak nie miałam pojęcia co robię. Działałam pod jego wpływem. Kochałam go, a on zmuszał mnie do tego. Uległam i poddałam się. Bałam się, że mnie porzuci, zostawi, albo zabije. Dla niego opuściłam wszystkich, przeszłam wszelkie granice i co najważniejsze zmienił mnie w coś, czego od tamtego dnia zaczęłam nienawidzić. Gdyby nie ktoś, nadal żyłabym w niewiedzy i własnej głupocie. Wszystko przez chory plan Mike’a. Ale czy on naprawdę mnie kochał? Pamiętam pierwszą osobę, którą zabiłam. Nigdy nie zapomnę tej twarzy. Po wielu dniach dopiero doszłam do siebie. Potem zabijanie reszty szło tak szybko i zadziwiająco łatwo. Czułam się jak Bóg, decydowałam o tym, kto ma żyć, a kto nie. Odbierałam wszystkim to, co było tak naprawdę najcenniejsze. Najgorsze, że traktowałam ludzi jak zabawki. Robiłam to w formie zemsty. Inni mają lepsze życie, niż ja i skoro ja mam cierpieć, zabiorę im je. Taka była jedyna zasada Rachelle Roberts. Dopóki nie znalazłam się w podobnej sytuacji, nigdy nie zdałabym sobie sprawy, jaką krzywdę wyrządziłam każdej ze swoich ofiar.
Niektóre rzeczy są zbyt niebezpieczne, żeby je poznać.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=TAG-vvAWdMw&list=UUNvNpOH_5BOuGbZ9PffGx_w

2 komentarze:

  1. Mogę prosić o zmianę zwiastunu na ten, bo zrobiłam drugą wersję: https://www.youtube.com/watch?v=TAG-vvAWdMw&list=UUNvNpOH_5BOuGbZ9PffGx_w
    Bardzo proszę.. :)

    OdpowiedzUsuń