wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

861. Ballerina

poniedziałek, 22 grudnia 2014
Adres bloga: http://ballerina-fanfiction.blogspot.com/

Autorka: Koneko

Opis: Louisa, zwana przez Caluma zimną suką, w rzeczywistości nią jest. Ma swoje niespisane zasady, których się trzyma. Najważniejsza z nich mówi, że miłość nie istnieje. Jest to uczucie, a uczucia przemijają - jak złość, smutek, wściekłość. Od dziecka tańczy w balecie i wiąże z tym swoją przyszłość. Pewne jej zachowania irytują innych ludzi, w tym Caluma.

Jest oschła, często sarkastyczna. Zupełnie nie rozumie śmiesznej natury chłopaka, który nagle pojawia się w jej życiu. Mimo to, Calum nie ucieka gdzie pieprz rośnie po pierwszym spotkaniu. Ale gdy przeszkodzi jej, całkiem nieświadomie, w realizacji pewnych planów, jego podeście może się zmienić. Bo przecież nikt nie chciałby podpaść tak perfekcyjnej osóbce, jaką jest Lou.
W dodatku, ona nie chce go znać... Idzie wraz z modą, ma najlepsze i najdroższe ubrania. A on? Czarne, obcisłe spodnie z dziurami na kolanach i koszulki z logami zespołów, to u niego tradycyjny strój. Do tego vansy, trampki. Są z dwóch różnych światów.
Czy cokolwiek może między nimi być?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz