wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

836. And each day missed , he and she [USUNIĘTY]

niedziela, 14 grudnia 2014
Adres bloga: http://it-does-not-work-ff.blogspot.com/

Autorka: blame

Opis: I każdego dnia tęsknili, ona i on. Choć żadne z nich nie chciało przyznać się do błędu i odnaleźć swoją drugą połówkę. Z czasem zaczęli o sobie zapominać i o uczuciach, które ich łączyły. Nie byli idealni. On nie umiał pohamować swoich emocji, a ona bała się ludzi od tak po prostu. Każda nastolatka chciałaby przeżyć taką historie jaką przeżyła ona lecz dla niej był to istny koszmar, nie wiedziała co może się stać, czy jej ukochany ją uderzy czy mocno przytuli. On nigdy nie chciał zrobić jej krzywdy tylko nie umiał tego odruchu pohamować. Wszystko było takie chaotyczne i niejasne. Może dobrze, że ta historia się zakończyła? A może nie?
Jedno jest pewne, ich drogi spotkają się ponownie lecz wszystko się zmieniło, miłość wygasła, a oni nie są tymi samymi osobami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz