wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

799. Dangerous Sercet

sobota, 29 listopada 2014
Adres bloga: http://sercetdangerous.blogspot.com/

Autorka: Weronika Klimek

Opis: Amelia Fray(Selena Gomez), główna bohaterka przeprowadza się wraz z bratem, Adamem(Ian Somerhalder) wprost z Los Angeles. Racja, Miasto Aniołów. Kto chce się wyprowadzać stąd? Otóż zmarli tam ich rodzice, wypadek samochodowy, czysty wypadek, jednak zmienił on życie dziewczyny. Od zawsze czuła się nie na miejscu w najbardziej prestiżowej, prywatnej szkole, gdzie uczęszczała, nie miała przyjaciół, ogólnie byłam zawsze cichą dziewczyną, która wolała zostać w domu i zaszyć się w ulubionej lekturze. Jej bat to całkowite przeciwieństwo, kochał imprezy, był towarzyski, miał mnóstwo wiernych przyjaciół. To dlatego Amelia nie chciała się zgodzić na przeprowadzkę, nie chciała rujnować mu życia, tylko dlatego, że nie radziła sobie. Podjął sam decyzję.
W nowym miejscy o dziwo dziewczyna znajduje przyjaciół, którzy okazują się bardzo mili i przyjacielscy, to oni pomogli jej przyzwyczaić sie do nowego otoczenia. Wszystko układało się idealnie. Nowe życie szło po jej myśli. A potem zobaczyła go.
Każdy jej powtarzał jak wielki popełnia błąd ile za to zapłaci.... Czy posłucha i zostanie przy boku najlepszego przyjaciela, który się w niej podkochuje?
Wszystko jest możliwe w Dangerous Sercet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz