wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

773. Welcome To Damar's Place

poniedziałek, 17 listopada 2014
Adres bloga:  http://damars-place.blogspot.com/

Autorka: Anna Brown

Opis: Czasami to nie czyny definiują człowieka, a to, z kim on się zadaje.
Czy rodzina Aidy zdawała sobie sprawę, w jakim zagrożeniu była, kiedy ich córkę pochłaniała pierwsza miłość? Czy jej najbliższa przyjaciółka miała świadomość, jaką pozycją tak naprawdę mogła poszczycić się Aida?
Nie.
Czasy się zmieniły, ale nie Aida. Gdyby tylko chciała, znów mogłaby się stać tą opanowaną, czarującą wszystkich kobietą, lecz to by oznaczało powrót do początku, z którym chciała raz na zawsze skonczyć.
Na horyzoncie pojawił się ktoś, kto zdaje się dokładnie wiedzieć, co zrobić, by w koncu było dobrze, lecz teraźniejszość ma to do siebie, że właśnie tutaj z impetem zderza się przyszłość z przeszłością.
Zapraszamy do Damar’s Place. Dzisiejszą specjalnością jest historia Aidy Kubiak, współwłaścicielki restauracyjki, która stała się ulubionym miejscem na lunch Billa Kaulitza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz