wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

743. Disaster

poniedziałek, 10 listopada 2014
Adres bloga: http://disaster-fanfic.blogspot.com/

Autorka:  || plotkara ||

Opis: 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było, gdybyś musiał udawać kogoś innego po to, aby ratować samego siebie? Zastanawiałeś się, jakby to było ukrywać swoją prawdziwą twarz? Jakby to było, gdybyś musiał udawać, że jesteś zupełnie inną osobą, niż jesteś naprawdę? A wszystko po to, żeby nie ponieść konsekwencji za to, co uczyniłeś w stanie nietrzeźwości. Czy to jest dobre usprawiedliwienie? Absolutnie. To, co budowałeś przez kilkanaście lat, może tak naprawdę przepaść w ciągu paru minut. Czy masz już wyrzuty sumienia? Zastanów się, co byś zrobił w takiej sytuacji.
Ashley wtedy nie myślała. Popełniła okropny błąd za który przyjdzie jej słono zapłacić. Myślała, że największe piekło ma za sobą. Nic bardziej mylnego. Piekło dopiero na nią czekało, gdyż pewien tajemniczy człowiek będzie próbował wyjawić całą prawdę, aby winna została ukarana.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=4QV0gbV9zSA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz