wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

713. The Phoenix

poniedziałek, 27 października 2014
Adres bloga: http://the-phoenix-fanfiction.blogspot.com

Autorka: Blamessy

Opis: Wielki ród Tearganów od wieków rządził pobliskimi krainami. Ludzie pamiętali ich jako wielkich władców. Nigdy podczas ich panowania nie wiedział, co to głód, czy ubóstwo.
Wśród ludzi często występowały najróżniejsze talenty. Nikt jednak nie posiadał tak unikatowych umiejętności jak Tearganowie. Odważna i wojownicza rodzina Kennethów od samego początku pilnowała bezpieczeństwa władców. Każdy Teargan posiadał swojego Kenneth’a. Byli na siebie skazani do końca, ponieważ powstawała między nimi więź. Dawała im możliwość porozumiewania się w myślach.
Jednak wszystko co jest piękne, nie może trwać wiecznie.
Thomas, pół Teargan i posiadacz niebezpiecznego talentu, zaatakował stolicę w nocy. Potrafił porozumiewać się z drugą stroną. Przywołał potwory z mroku i zabił praktycznie wszystkich.
Nazywam się Ivy i jestem ostatnią czysto krwistą z niegdyś wielkiego rodu Tearganów. Przeżyłam masakrę tylko dzięki swojemu strażnikowi. Moim celem jest zemsta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz