wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

686. Burza Uczuć

niedziela, 19 października 2014
Adres bloga: https://burzauczuc.wordpress.com/

Autorka: Ka.

Opis: Gitarzysta sławnego zespołu pewnego zimowego wieczoru, jadąc oblodzoną ulicą Hamburga dostrzega w oddali dziwnie zachowującą się postać. Jego instynkt każe mu się zatrzymać, gdy zauważa, że osoba ta zamierza skoczyć z mostu...
W taki sposób mężczyzna ratuje życie młodej tajemniczej dziewczynie, która pojawiając się w jego życiu odmienia je diametralnie.
Jakie tajemnice niesie ze sobą nieznajoma?
Historia ludzi, którzy na nowo odkrywają siebie. Zmieniają swoje życie próbując pogodzić się z brutalną przeszłością.

2 komentarze:

 1. Tutaj także prosiłabym o poprawienie. Kategoria: Tokio Hotel, Tom Kaulitz i Bill Kaulitz. Oraz zmianę adresu na https://burzauczuc.wordpress.com/ (na starym adresie może brakować linku do Waszego Spisu, pewnie dlatego zostało wykreślone, ale na nowym już jest) i opisu jeśli to nie problem, na: "Gitarzysta sławnego zespołu pewnego zimowego wieczoru, jadąc oblodzoną ulicą Hamburga dostrzega w oddali dziwnie zachowującą się postać. Jego instynkt każe mu się zatrzymać, gdy zauważa, że osoba ta zamierza skoczyć z mostu...
  W taki sposób mężczyzna ratuje życie młodej tajemniczej dziewczynie, która pojawiając się w jego życiu odmienia je diametralnie.
  Jakie tajemnice niesie ze sobą nieznajoma?
  Historia ludzi, którzy na nowo odkrywają siebie. Zmieniają swoje życie próbując pogodzić się z brutalną przeszłością. "

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń