wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

673. DARK - Ariana & Stiles Fanfiction

wtorek, 14 października 2014
Adres bloga: http://dark-ariana-stiles-fanfic.blogspot.com/

Autorka: Arisone. ♥

Opis: Siedemnastoletnia Ariana prowadzi zwyczajne życie nastolatki. Chodzi do szkoły, uczy się, zdobywa coraz lepsze wyniki w nauce. Jest wesołą i sympatyczną osobą chcąc osiągnąć coś więcej. W połowie pierwszego semestru jej rodzina postanawia się przeprowadzić do Nowego Jorku, miasta które nigdy nie śpi. Nie chciała tego, bo w poprzedniej miejscowości w której mieszkała, miała mnóstwo znajomych ,z którymi utrzymywała świetny kontakt, a teraz musi zacząć to od początku.
Natomiast ,późnego wieczoru, podczas powrotu do domu przypadkowo spotyka o rok starszego chłopaka Stiles'a, który na sam widok budzi u niej lęk , a zarazem zakochuje się w nim. Postanawia go unikać ,ponieważ wie ,że może na nią źle wpłynąć. Rozumie ,iż takie towarzystwo nie sprzyjałoby jej ,ani rodzicom ,którzy nic o nim nie wiedzą. Nie powiedziała ani słowa.
Ariana wie ,że robi źle ,lecz nie zdoła powstrzymać swoich uczuć do chłopaka. ''Jesteś moim największym koszmarem. '' -krzyknęła. ''Jesteś moim aniołem'' -szepnął.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz