wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

536. Stay With Me

sobota, 23 sierpnia 2014
Adres bloga: http://r5-laura-maia-my-story.blogspot.com

Autorka: Lizi

Opis: Rodzeństwo Lynch wychowywało się w sierocińcu. Tam poznali swojego najlepszego przyjaciela- Ellingtona Ratliffa. Gdy najstarszy z rodzeństwa osiągnął pełnoletniość zostały mu przydzielone prawa do opieki nad rodzeństwem. Nie chcąc zostawiać Ratliffa samego dostał również prawa do opieki nad nim.
Laurę i Vanessę wychowuje babcia Charlotte. Są one wdzięczne babci za opiekę. Ich rodzice zaginęli 5 lat temu podczas podróży do Australii. Do dziś nie wiadomo co się z nimi dzieję. Siostry wraz z babcią przeprowadzają się na nowe osiedle, na którym Laura pozna osobę, której nie polubi ...
Maię wychowuje dziadek. Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, w którym ona cudem przeżyła. Mimo, że jest już dorosła mieszka z dziadkiem Beniaminem, ponieważ chce się opiekować na starość jako podziękowania, że ją wychował.
Kto będzie osobą, której Laura nie polubi? Co stanie się z życiem bohaterów gdy się poznają?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz