wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

527. R5~ Między niebem a ziemią....

środa, 20 sierpnia 2014
Adres bloga: http://miedzy-niebem-a-ziemia-r5.blogspot.com/

Autorka: Louder Forever

Opis: " Riker wracał do domu pijany. Siedział za kółkiem. Wtedy w jego rodzinnej posiadłości doszło do ostrej kłótni między Rossem a Rydel i Rockym. Blondyn wybiegł zdenerwowany i wsiadł na swój motocykl. Z łzami wściekłości i żalu, ruszył przed siebie, aby odreagować stres. Czuł się nie kochany przez rodzeństwo i olewany przez wszystkich. Zaczął rozmyślać nad niedawną kłótnią, nad słowami siostry: "To przez ciebie rodzice się rozstali i zostawili nas na pastwę losu, próbuję jakoś się wami zająć, ale nie ułatwiasz mi tego!". Tak się zamyślił, że stracił kontrolę nad pojazdem...
Było ciemno, księżyc rozświetlał swym srebrzystym blaskiem mroczne ulice Kalifornii. Riker jechał bez świateł, czarnym samochodem. Pędził pustą ulicą z prędkością 170 km/h, gdy nagle zderzył się z nocnym motocyklistą. Pojazd jego młodszego brata poważnie skrzywdził pewną dziewczynę, która była niedaleko miejsca wypadku. Ale ona przeżyła. W przeciwieństwie do młodych blondynów, których mroczna Śmierć okryła swoimi czarnymi skrzydłami i zabrała do krainy wiecznego odpoczynku..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz