wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

507. I need you to need me to stay

sobota, 16 sierpnia 2014
Adres bloga: if-you-dont-know.blogspot.com

Autorka: Dariaa.a

Opis: Nadine i Alison poznały się w drugiej klasie podstawówki. Alison dopiero co się przeprowadziła z Montany do Londynu i nie miała zbyt wielu przyjaciół. Z Nadine poznała się, dzięki szkolnemu przedstawieniu, gdzie grały dwie myszki. I od tamtej pory są nierozłączne. Poszły do tego samego gimnazjum, potem tego samego liceum. Każde wakacje spędzały we dwie, i nigdy nie pozwalały by, którejś z nich, ktoś dokuczał. Jednym słowem, kobieca solidarność a zarazem siostrzana miłość. Dwa w jednym.
Luke, Michael i Calum chodzili wspólnie do szkoły i znali się prawie od zawsze. Wiedzieli jakie są ich pragnienia i słabości, marzenia i najskrytsze obawy. Gdy do ich zespołu dołączył Ashton, ich przyjaźń zamieniła się w jedną wielką braterską miłość. A podczas wspólnego grania, to jeszcze bardziej zacieśniało ich więź.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz