wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

372. Bezimienna

czwartek, 10 lipca 2014
Adres bloga: http://pijane-sny.blogspot.com/

Autorka: g r a n i t o v a

Opis: "Effy" (Megan Fox) to mądra i kochana dziewczyna, jednak jej życie nie jest kolorowe. Musi sprostać rzeczywistości, która momentami bywa niesamowicie okrutna. Elizabeth, bo tak jej naprawdę na imię, jest prostytutką z kryminalną przeszłością i niesamowitą, brutalną tajemnicą.
Damien (Justin Bieber) jest najbardziej znanym alfonsem, z jakim ktokolwiek, kiedykolwiek miał styczność. Sam nie do końca potrafi określić kim tak naprawdę jest i co czuje. Skrywana od lat tajemnica, dzięki której trzyma Effy przy swoim boku, niespodziewanie wychodzi na jaw.
Minni to najmłodsza zdobycz Clarksona, a jednocześnie bardzo bystra i gadatliwa osoba. Niestety łapczywa na pieniądze. Jaki będzie miała udział w tej historii?
 kim jest ten cholerny LeTe, o którym Elizabeth woli nie wspominać?
To nie jest kolejna historia o cukierkowej miłości, ani złym chłopaczku i grzecznej dziewczynie, to opowieść o toksycznym społeczeństwie, o brutalności życia i odnajdywaniu odwagi i siły swojego charakteru. Serdecznie zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz