wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

366. Love the way you lie

czwartek, 10 lipca 2014
Adres bloga: http://cryminal-sex-story.blogspot.com/

Autorka: Ariana

Opis: Miliony ludzi patrzy jak dorastam. Wiele osób czeka na mój najmniejszy błąd by mnie skrytykować, żeby prasa mogła mnie zniszczyć, ale ja się nie poddaję. Staram się być perfekcyjny, nie chcę nikogo zawieść, robię to wszysto dla moich wspaniałych fanów. Oni są ze mną od początku. Kocham ich i chciałbym spełnić ich każde marzenie. Mam przy sobie kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, mój Bieber Team...
tak.. wiem to brzmi zbawnie ale są ze mną w tych ważnych dla mnie momentach. Pomagają mi spełniać marzenia moich Beliebers. Mam jeszcze przy sobie Melisse. Jest naprawdę świetną dziewczyną.
Mimo tych wszystkich osób które mnie otaczają brakuje mi czegoś.

Jednak wszystko się zmieni. Na jaw wyjdzie tajemnica. Nigdy nie spodziewałem się że coś takiego mi się przytrafi. Czy pozbieram się po tym wszystkim? Czy dam radę się pozbierać?
Zaufam jeszcze komuś? To się okaże.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz