wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

356. Our love is a secret

czwartek, 10 lipca 2014
Adres bloga: http://our-love-secret-pade.blogspot.com

Autorka: mixer

Opis: Little Mix i One Direction się przyjaźnią, mają tego samego menadżera, obydwa zespoły równie szybko odnoszą sukcesy i stają się coraz bardziej rozpoznawalni. Łączy je jeszcze jedno- oba skrywają tajemnice.
W One Direction w związku jest dwóch chłopaków- Harry Styles i Louis Tomlinson, ukrywają swoją miłość, choć fani nabierają podejrzeń i już okrzyknęli ich jako "Larry Stylinson", ale oni tego nie potwierdzają. O ich związku wie tylko trójka ich najlepszych przyjaciół, czyli reszta zespołu.
W Little Mix jest podobna sytuacja. Dziewiętnastoletnia Perrie Edwards chodzi z rok starszą Jade Thirlwall. Ich dwie przyjaciółki, z którymi tworzą girlsband jako jedyne wiedzą o tym związku i lubią określać go słowem "Pade", które wymyśliły sobie łącząc ich imiona. Przez pierwszy rok ich związku perfekcyjnie się kamuflują i nikt nie nabiera nawet podejrzeń, że łączy je miłość. Jednak sielanka się kończy. Jak potoczy się ich dalsze życie, kiedy ich menadżer nakaże Perrie i Zaynowi- chłopakowi z One Direction związać się? Czy zgodzą się na ustawkę dla większego rozgłosu i większej sławy? Co będzie dalej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz