wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

347. Nothing stay the same

czwartek, 10 lipca 2014
Adres bloga: http://nothing-stay-the-same.blogspot.com/

Wattpad: http://www.wattpad.com/story/34259172-nothing-stay-the-same-irwin

Autorka: Angie

Opis: Powroty zawsze bywają pełne emocji. Te zapowiedziane są szczególnie wyczekiwane przez nas samych. Te niespodziewane są zaskakujące dla naszych najbliższych. Lecz zawsze wracamy, jeśli mamy dokąd i dla kogo. Lecz co się stanie, jeśli okaże się, że wracamy dla jednej osoby więcej?
-Cześć - usłyszał za sobą zaspany głos i momentalnie odwrócił się za siebie. Światło wydobywające się z wnętrza lodówki oświetliło postać zbliżającej się do niego młodej dziewczyny.
Przetarła zaspane oczy stając obok niego, po czym chwyciła w dłoń małą butelkę wody i zniknęła w nocnej ciemności, jaka panowała w domu. O dziwo nie przejął go fakt, że przed chwilą zobaczył prawie półnagą dziewczynę w swoim rodzinnym domu, której kompletnie nie znał. Zastanawiało go tylko, jakim prawem nosiła ona jego koszulkę z logiem jego ulubionego zespołu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz