wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

321. Dokonując wyboru.

niedziela, 15 czerwca 2014
Adres Bloga: http://dokonujac-wyboru.blogspot.com/

Autorka: de Sade

Opis: Inteligentna i tajemnicza, Aurora Kandinsky jest światowej sławy złotnikiem, a także bliską przyjaciółką Dantego Havershama, który pomaga Caffreyowi od czasu, gdy ich drogi po raz pierwszy się skrzyżowały. Mozzie prosi ją o pomoc, dotyczącą odnalezienie drogocennej pozytywki Carycy Katarzyny, zapominając wspomnieć, że to przedmiot poszukiwany jest przez wiele osób.
Aurora krocząc drogą, która z legalnością ma niewiele wspólnego pomaga Mozziemu, w ramach zaległej przysługi. Robi to tylko i wyłącznie dla niego, i na złość Caffreyowi, który kiedyś zaszedł jej za skórę.
Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia - Kate, która niedawno zniknęła. Po ucieczce z więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke, który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem.
Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie i poznać powody zniknęcia Kate.
Zaś biedny Mozzie, jak zawsze znajduje się między młotem, a kowadłem. Musi utrzymać Aurorę i Neala z dala od siebie, i nie pozwolić by którekolwiek dowiedziało się o pobycie drugiego w Nowym Jorku, a także odciągnąć od całej sprawy agenta Burke'a.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz