wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

316. All your secrets.

niedziela, 15 czerwca 2014
Adres Bloga: www.all-your-secrets.blogspot.com

Autorki: Ann & highlyabovesky.

Opis:  Dziennikarka, pragnąca szybkiego awansu. Do czego może się posunąć, by zdobyć wyższą posadę? Jak przebiegłą musi być, żeby osiągnąć to, o czym marzy?
Lily - zwykła dziewczyna z wielkimi ambicjami, zostaje wciągnięta w szaleńczy plan przyjaciółek z redakcji. Podczas balu charytatywnego podejmuje zakład, który dla wielu może wydawać się nieosiągalny. „Jak zdobyć idola milionów?” - wiele z was zadaje sobie to pytanie, ale ona… No właśnie, ona ma za zadanie rozkochać w sobie samego Justin’a Bieber’a, by po upływie dwóch tygodni złamać mu serce.
Sam gwiazdor podatny na pomysły pijanych przyjaciół odważy się wciągnąć w chorą grę. Przysięga, że za dwa tygodnie na gali rozdania nagród pojawi się z wybraną przez znajomych dziewczyną.
Co jeśli wyznaczą właśnie Lily? Które z nich wygra zakład, a które zostanie z niczym? Obydwoje uparcie będą dążyć do celu, jednak nie wszystko okaże się tak łatwe i kolorowe, jak może się wydawać. Co jeżeli zacznie im zależeć? Czy żądza wygranej będzie silniejsza od uczuć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz