wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

283. Kiss Me Slowly ♥

środa, 28 maja 2014
Adres Bloga: http://kiss-me-slowly-x.blogspot.com/

Autorka: Kasia Prymulka

Opis: Niall- typowy grzeczny chłopiec z dobrego domu pewnego dnia przeprowadza się na przedmieścia niewielkiego miasteczka. Zaczyna chodzić do publicznej szkoły, spotyka nowych znajomych, o których wcześniej wspomniałam. W pierwszy dzień na korytarzu zauważa dziewczynę. Kate jest niezwykłą osobą, mroczną, niebezpieczną, odważną.
Gdy dochodzi do pierwszej konfrontacji nikt nie jest świadom jaki krąg zdarzeń będzie miał miejsce w niedalekiej przyszłości. Zaczynają swoja dość skomplikowana znajomość. Kate pokazuje mu swój świat. Swat imprez, alkoholu, narkotyków, broni. Ogólnie... swój prywatny, nieodgadniony świat. Przypadkiem chłopak odkrywa prawdę o jej życiu... o niej. Jest zszokowany, ale postanawia jej pomoc w jej problemach. Gdy już zdobyli swoje zaufanie Niall wpada na pomysł by zagrali w pewną grę. Ona się zgadza. I tak się zaczynają problemy, kłótnie. Wszystko. Choć nie wszystko przez to. Większość przez jej przeszłość. Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz poznać ich losy? Chcesz wiedzieć kto przegra grę? Kto się pierwszy zakocha? Czy było możliwe zatrzymać bieg wypadków? Czy można było nie doprowadzić do pewnych sytuacji? Może się tego dowiemy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz