wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

205. Keep the memory of these events, even though I'm gone. [USUNIĘTY]

wtorek, 22 kwietnia 2014
Adres Bloga: http://our-summer-ff.blogspot.com/

Autor: Alex

Opis: Roof to siedemnastoletnia dziewczyna, mieszkająca z matką w słonecznej Kalifornii. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne bransoletki zdobiące nadgarstki oraz sarkastyczny charakter. Wplątuje się w problemy i nie interesuje się szkołą. Od rozwodu rodziców stała się zdystansowana i zamknięta w sobie.
Kiedy mama wysyła ją na wakacje ze swoim nowym chłopakiem, Roof jest wściekła. Traktuje wyjazd jak karę i nie ma zamiaru podporządkować się ojczymowi.
Niespodziewanie spotyka Harry'ego, który spędza wakacje u dziadków. Chłopak jest zupełnym przeciwieństwem Roof. Miły, uczynny i zawsze uśmiechnięty, stara się zaprzyjaźnić ze zbuntowaną nastolatką.
Harry pokazuje Roof jak ważne jest pozytywne podejście do życia, przyjaźń i cieszenie się każdym nowym dniem. Zwłaszcza, że jemu samemu pozostało już niewiele czasu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz