wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

166. All that matters to me. [USUNIĘTY]

wtorek, 8 kwietnia 2014
Adres Bloga: http://youallthatmatterstomemj.blogspot.com/

Autorka: @maryjane

Opis: "Mary Jane nigdy nic nie brakowało do szczęścia. Jest najpopularniejsza w szkole, wiecznie otoczona grupką wiernych znajomych, ma nienaganną figurę, a jej rodzice nie muszą łapać się za kieszeń.

Gdy dziewczyna wraca z nieudanej imprezy u przyjaciółki zostaje napastowana, a z opresji wybawia ją przystojny szatyn.
Gdy budzi się u niego w domu nie zostaje mile przywitana. Dziewczyna nie chce utrzymywać kontaktu z gwiazdorem, Justin także nie jest przekonany, że taka znajomość byłaby odpowiednia. Jednak obojga coś do siebie ciągnie. Nie umieją ze sobą żyć ale oddzielnie też nie. W życie dziewczyny wkraczają narkotyki, alkohol, szybkie auta, szastanie kasą, łamanie prawa i nocne kluby. Gdy Mj zostaje uprowadzona cały świat staje na głowie, nikt nie wie o co chodzi, a jedyna nadzieja tkwi w Justinie. Czy po drastycznych przeżyciach Mary i Justin nadal będą chcieli kontynuować wszystko to co zaczęli? Dowiedź się sam i czytaj."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz