wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

149. Nie możesz oszukać miłości. Nikt nie może. [USUNIĘTY]

poniedziałek, 24 marca 2014
Adres Bloga: http://you-can-not-fool-love.blogspot.com/

Autorka: Karoo Linaa

Opis: Oglądaliście kiedykolwiek takie filmy romantyczne ? Nudne są prawda ?
Życie Grace można teraz do jednego z nich porównać, tyle że dzieje się w nim milion rzeczy więcej.
W sumie sama się dziwi, że jeszcze żyje. No cóż - Bóg nad nią czuwa.
Grace jest bardzo pobożna, mimo że zmieniło się to od pewnego czasu, ale i tak się stara jak tylko może. Gdyby nie jej mama pewnie byłaby teraz ateistką czy coś w tym stylu. Ojciec też brał w tym swój udział, ale już po prostu go nie ma w każdym tego słowa znaczeniu.
Dlaczego ?
Po prostu nie żyje. Zginął w wypadku motocyklowym, tak przynajmniej mówiła jej mama. Teraz nienawidzi tych pojazdów i cholernie się ich boi. Tatę niby kojarzy, ale "umarł" jak miała 8 lat. Więc jak może go pamiętać w każdym calu jak nawet nie wie co było wczoraj na obiad. Naprawdę.
Pod poduszką ma z nim zdjęcie jak była mała.
W sumie ma tam zdjęcia z każdą ważną jej osobą. Teraz będzie musiała dodać jeszcze jedno - z NIM - chłopakiem, który potrafi być agresywny i zwykłym chujem, a po minucie przepraszać jak idiota i całować cię jak najczulej potrafi.
Dziwne z nim życie, ale kocha go i nie wyobraża już sobie bez niego czegokolwiek, mimo że wylała już tysiące łez...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz