wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

125. Bad Girls [USUNIĘTY]

sobota, 8 marca 2014
Adres Bloga: danger-love-justin-jessica.blogspot.com

Autorka: swaggy2306

Opis: Jessica wydaje się normalną dziewczyną. Każdy nauczyciel ją kocha wręcz ubóstwia ale co się dziwić zawsze same piątki i szóstki. Typowa kujonka każdy tak ją określa a jednak nie jest zwyczajną kujonką. Żyjąca kiedyś w malutkim i obrzydliwym mieszkaniu na nie dość bezpiecznej dzielnicy z rodzicami. Nienawidziła swojego ojca , który pił , bił ją i gwałcił. Uciekła z domu i tak trafiła pod skrzydła dziewczyn: Miley Cyrus , Lily Collins , Demi Lovato , Jade West , Kelsey Reed , Cher Lloyd. Zaczęła zabijać stała się świetna w tym co robi.
Justin zawsze uważał się za najlepszego gardził biedniejszymi , uczciwymi i słabszymi. Kiedyś znęcał się nad Jess poniżał ją przy wszystkich a ona mu na to pozwalała. Ale kiedyś powiedziała sobie STOP . Zmieniła się schudła , ściągnęła aparat i okulary zaczęła kupować sobie ciuchy najlepszych marek. Gdy Justin zobaczył ją po przemianie nie mógł uwierzyć że to Jessica Black kiedyś gruba z aparatem na zębach i okularami na nosie w spódnicach do ziemi i sweterkach uszytych przez Babunie teraz w ciuchach od Chanel Gucci i innych znanych marek postanowił że ona musi być jego . Ale ona nigdy nie zapomniała o tym co robił codziennie przez 2 lata ignorowała jego teksty , oczka i gwizdnięcia . Ona go nienawidzi , a ona go pociąga.
Co się stanie kiedy ta dwójka dostanie razem projekt , który będzie od nich wymagał prawie codziennego spotykania się?
Czy tę dwójkę coś połączy czy nienawiść zmieni się w miłość?
Czy pokonają wszystkie przeszkody , które staną im na drodze?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz