wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

113. Cień

sobota, 1 marca 2014
Adres Bloga: http://cienfanfic.blogspot.com

Wattpad: http://www.wattpad.com/story/7463516

Autorka: Paula Patricia

Opis: Caitlin to dziewczyna mieszkająca w Sydney. W wieku czternastu lat wraz z rodzicami miała wypadek samochodowy, który jako jedyna przeżyła. Do ukończenia 18 roku życia mieszkała wraz z ciotką, swoim prawnym opiekunem, potem zaś zaczęła pracę w jej barze aby usamodzielnić się i zarobić na własne mieszkanie. Powodziło jej się dość dobrze, nie brakowało jej niczego prócz oczywiście rodziców, ale ich zastępowali jej po części przyjaciele, którzy zawsze służyli dziewczynie pomocą. Kiedy tylko miała wolne - spędzała czas właśnie z nimi, najczęściej na imprezie. Jednak pewna nocy, pewna dyskoteka, a raczej powrót do domu po przetańczeniu całego wieczoru pozostanie przez długi czas w jej pamięci.
Caitlin widziała coś czego nie powinna, widziała zabójstwo. Jak każda zszokowana takim widokiem osoba zaczęła uciekać licząc, że na tym zakończy się to całe zdarzenie, jednak nie została nie zauważona. Pewien człowiek, chłopak, nie daje jej spokoju. Jest wszędzie gdzie ona, widzi każdy jej ruch, słyszy każde jej słowo - jest jej cieniem.
Kim tak na prawdę jest? Czego chce od Caitlin?

11 komentarzy:

 1. NAJLEPSZY >>>>

  OdpowiedzUsuń
 2. CIEN JEST NAJLEPSZY!!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cień moja miłość <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Boski i Najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktos wie jak moge sie skontaktowac z autorka tego bloga ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję napisać do autorki na jej blogu.

   Usuń
  2. Owszem chcialabym z tym że ten blog jest dla zaproszonych użytkowników , i nie bardzo mam jak zdobyć do niej jaki kolwie kontakt ;c

   Usuń
  3. Ja mogę normalnie zajrzeć na tego bloga. Nie wiem, skąd te problemy. E-mail autorki: paulineszek@op.pl

   Usuń
 6. Cieeń <33 Pepe najlepsza autorka pod słońcem ;3

  OdpowiedzUsuń