wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

Specjalna notka!

poniedziałek, 17 lutego 2014
    Więc tak pomyślałam, że jednak zrobię losowanie z okazji SETNEGO BLOGU na tym spisie. Nagrodą będzie reklama tego bloga, na stronie głównej Spisu. Wylosuję około 3 blogi.Udział będą brały tylko te blogi, które są w spisie. Oczywiście, te które się zgłosiły niedługo dodam, więc też będą miały szansę. Jeżeli Twój blog nie jest jeszcze w spisie, a chcesz by wziął udział, nie krępuj się i zgłaszaj go szybko. wezmę pod uwagę wszystkie blogi, które zgłosiły się do 18.02! Oczywiście, te które spełniły wszystkie podpunkty w Regulaminie i znajdują się już w spisie. :)
NIE MUSICIE SIĘ ZGŁASZAĆ, JEŻELI TWÓJ BLOG ZNAJDUJE SIĘ W SPISIE, AUTOMATYCZNIE BIERZE UDZIAŁ. :)
   Wyniki losowania ogłoszę tego samego dnia późnym wieczorem, jak i również nominowanych na Blog Miesiąca. :) Co również wiąże się z tym, że rozpoczną się zapisy na Blog Miesiąca - MARZEC. :)
   Kończąc, chciałam Was poinformować, że wpadłam na pomysł, by założyć konto spisu na Twitterze (może ktoś chciałby na facebooku?). Co Wy na to? Czekam na Waszą opinię. ^ ^  Dzięki temu, będziecie mogli reklamować nowe rozdziały oraz oczywiście swoje blogi!
  Więc jak ?
Podoba Wam się mój plan?
Jestem otwarta na Wasze pomysły! :)
Pozdrawiam, 
Daisy Angel

2 komentarze:

  1. Pomysł z tt całkiem spoko ;) Ale tak myślę, może poczekaj aż dobijesz do np 130 blogow...?
    Nie mogę się doczekać losowania i bloga miesiąca :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Według mnie bardzo dobry pomysł, popieram! :D xox

    OdpowiedzUsuń