wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

103. Rivendell

niedziela, 23 lutego 2014
Adres Bloga: http://rivendell-high-school.blogspot.com/

Autorka: Honeyed Girl

Opis:  Tuż po zakończeniu wojny z Lordem Voldemortem, Hogwart przestaje istnieć. W zamkniętej szkole powstaje muzeum upamiętniające całą Historię Czarodziejów. Szkolnictwo zostaje zreformowane. Powstaje wiele szkół podobnych do mugolskich. Dzieci w wieku 11-15 trafiają do Szkół I stopnia, natomiast młodzież w wieku 16-18 uczęszcza do Szkół II Stopnia. Wśród nich znajduje się Rivendell High School będąca jedną z najbardziej renomowanych placówek, położona w jednej z mugolskich uliczek Londynu.
Pierwszy miesiąc w szkole jest dla Odette najważniejszy i najtrudniejszy, od niego zależy cała jej przyszłość. Po miesiącu jej starań nauczyciele mają zdecydować jakie predyspozycje posiada. Zostanie przydzielona do Alchemików, Uzdrowicieli czy Wojowników? Czy jej marzenie by zostać aurorem naprawdę może się spełnić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz