wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

53. Droga prowadzi do Ciebie. [USUNIĘTY]

środa, 22 stycznia 2014
Adres Bloga: http://road-leads-to-you.blogspot.com

Autorka: Kadu ;*

Opis: Ulice Los Angeles buchają od mocy silników i drżą od pędu wyścigu po ulicach miasta. Jazda do granic możliwości nieprzeciętych samochodów. Piękne dziewczyny, przystojni mężczyźni i styl życia, za który można oddać wszystko...
 Skazana za wyścigi uliczne, Katrina Toretto, usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania się sprawi, iż wejdzie w konflikt z innymi, którzy tak jak ona kochają się ścigać. Katrina musi mieć się na baczności, bo niektórzy członkowie gangu mają już na nią oko. Zbliża się moment, w którym będzie musiała podjąć ważną decyzję - komu pozostanie lojalna.
Jedynymi ludźmi, którzy mogą jej pomóc to byli przyjaciele, którzy kiedyś byli dla niej jak rodzina oraz dobry przyjaciel z więzienia, Han Yang. Wszyscy decydują się pomóc Katrinie, gdy odkrywają, ze to ich wspólny wróg.
Ich walka zejdzie jednak na dalszy plan, gdy zostaną zmuszeni do wspólnego stawiania czoła nowemu wrogowi. Szybko tez odkryją prawdę, że zemsta będzie możliwa tylko wtedy, gdy zasiądą za kółkiem i wcisną gaz do dechy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz