wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

12. Cause my heart is in your hands [USUNIĘTY]

wtorek, 31 grudnia 2013
Adres Bloga: http://loveagain-fanfiction.blogspot.com/

Autorka: Diana

Opis:   Życie Andrei zawsze było przez innych idealizowane. Nikt nigdy nie chciał zagłębiać się w to co dzieje się kiedy znika czerwona kotara kłamstw. Dlaczego? Może dlatego, że ludzi obchodziła tylko jej popularność. Przeprowadzając się z małego miasta do ojca miała nadzieję, że na kartkach jej życia pojawią się nowe, lepsze, zapiski. Ale czy to możliwe? Jakie uczucia powiążą ją z idolem wielu nastolatek? Co zrobi Harry, aby ochronić Ande przed brutalnymi realiami? Czy nastolatka w końcu komuś powie to co nigdy nie zostało powiedziane? A może tą osobą zostanie właśnie brunet?
Tajemnice.
Kłamstwa
Przyjaźnie.
Przywiązanie.
Nienawiść.
I... miłość?

1 komentarz:

  1. Hej. Nie chciałabym robić Tobie niepotrzebnego kłopotu, ale jakiś czas temu zmieniłam swoją nazwę. Więc jeśli byś mogła to prosiłabym o jej zmianę. Oczywiście jak nie chcesz to tego nie rób.
    Pozdrawiam Diana xx

    OdpowiedzUsuń